top of page
Image by Dylann Hendricks | 딜란

MiTOWN

MiTOWN, enerjiyi artırmak ve kahvenin acılığını nötralize etmek için eklenen kahverengi şekerle solunum sistemini iyileştirmek için Cordyceps Sinensis ile %100 Arabica kahve çekirdeği karışımıdır. Arabica Kahve çekirdeği, kahveyi çıkarmak için dondurarak kurutma işlemi kullanılarak üretilir. Bu yöntemi kullanarak, Arabica Kahvesindeki aroma kalitesi ve lezzet zenginliği, çok düşük sıcaklık ve nazik kurutma koşulları ile korunur.

m-international-mitown2.png
m-international-mitown2.png
mitown-organik çekirdek kahve-m international türkiye.png
m-international-mitown2.png
m-international-mitown2.png

Sağlığınıza Dokunuşu

m-international-mitown-yaşlanmaya karşı.png

Yaşlanmaya Karşı

m-international-mitown-bağşıklılığı arttırın.png

Bağışıklılığı Güçlendirir

m-international-mitown-kolestrol seviyesini düzenleyin.png

Kolesterolü Düzenler

m-international-mitown-enerji seviyesini arttırın.png

Enerjiyi Arttırır

m-international-mitown-ruhunuzu geliştirin.png

Dinginlik Verir

m-international-mitown2.png
m-international-mitown2.png
Image by Patryk Gauza
m-international-mitown-Arabica Kahve Çekirdeği.png

Arabica Kahve Çekirdeği

Arabica kahvesi, kahve türleri arasında en popüler olanıdır. Arabica kahve çekirdeği daha pürüzsüz, daha tatlı bir tada sahip olma eğilimindedir ve bazıları biraz meyve veya çilek gibi kokar. Arabica kahve bitkisi yılda daha az üretir, bu da onu rakibinden daha pahalı hale getirir. Kahve çekirdeğinde bulunan klorojenik asit ve kinik asit antioksidan özelliklere sahiptir. Kalorisi düşüktür ve iltihaplanmayı azaltmaya yardımcı olur.

m-international-mitown-Kakao.png

Kakao

Kakao tozu, kakao çekirdeklerinin ezilmesi ve yağın veya kakao yağının çıkarılmasıyla yapılır. Kakao, antioksidanlar, sağlıklı yağlar ve lifle yüklü en zengin polifenol kaynaklarından biridir. Kakao, yüksek tansiyonu düşürmeye, kilo vermeye yardımcı olabilir ve depresyon belirtilerini azaltabilir.

m-international-mitown-Kordiseps.png

Kordiseps

Cordyceps, Çin'in yüksek dağlık bölgelerinde bazı tırtılların üzerinde yaşayan bir mantardır. Yaklaşık 400 farklı cordyceps türü ve birçok farklı biyolojik olarak aktif bileşik, ancak tıpta yaygın olarak kullanılanlar genellikle cordyceps sinensis ve cordyceps militaris'tir. Cordyceps, adaptojen (anti stres) özellikleri ve dayanıklılığı artırma, dayanıklılığı artırma, gece idrara çıkmayı iyileştirme, yorgunluğu azaltma ve erkek cinsel problemini iyileştirme yeteneği nedeniyle sağlığı iyileştirmek için kullanılır.

m-international-mitown-şeker.png

Esmer Şeker

Esmer şeker kalsiyum, potasyum, demir ve magnezyum gibi mineralleri içeren pekmezin varlığından dolayı kahverengi bir renk kazanan şeker türüdür. Rahatlatıcı adet kramplarını içeren ve metabolizma hızını artıran çeşitli sağlık yararları sağlar.

Süper Güç İçerikleri

bottom of page