top of page

M. international Hakkında

M International, toplum için kaliteli bir yaşam, sağlıklı bir çevre ve müreffeh bir yaşam inşa etmek için sağlık ekosistemine dayalı, yenilikçi, çok uluslu bir sağlık şirketidir. Kaynakların entegrasyonu, teknoloji araştırma ve geliştirme yoluyla şirketimiz, insanların sağlığına kavuşmasına yardımcı olmak için etkili ve yüksek kaliteli sağlık ürünleri yaratır ve sağlar. Küresel bağlantımız ve işbirliklerimiz, tüketici ihtiyaçlarımızı karşılamak ve karşılamak için geniş kapsamlı tekliflerimizi sürekli olarak geliştirir ve günceller. İnsanların daha kaliteli ve daha sağlıklı bir yaşam sürmeleri için çalışıyoruz. Şirket, sağlık konsepti boyunca girişimcilik için bir platform ve üyeler için kapsamlı bir sistem de sağlıyor. Şirketin kurumsal programları ve yüksek kaliteli ürünleri ile istikrarlı ve sürdürülebilir bir yüksek gelir elde edebilmeleri için çevrimiçi ve çevrimdışı kaynaklar içeren işletme eğitimi ve eğitimleri sağlıyoruz. M International iş modeli, bir ekip olarak gelişmeyi ve başarıyı teşvik eder; yol boyunca hayalleri ve başarıları paylaşmak ve aynı hedefler için çalışmak.

Vizyonumuz

Sağlık ve güzellik için kaliteli ve parasının karşılığını veren ürünler yaratmak.

Başarılı olan tüm kişiler, tanınma ve şirkette kendine ait olma olarak şirket payı ile ödüllendirilecektir.

Hayallerinin peşinden koşan herkese mükemmel destek sağlamak.

  • Instagram
Image by Jenny Hill

Liderliğin Gücü

Siz, 21. yüzyılın insanısınız, UYANIN, anlayın ve geliştirin, zamanınız gitmeden… Herkese merhaba, benim adım Bayarbold Enkhkhishig. 37 yaşındayım, Moğolistan vatandaşıyım. M Group'un kurucusu, M International Şirketinde Baş Vizyoner Yönetici, ama aynı zamanda sadece sıradan bir insanım. Kim masada oturup rahatla bilgisayar başında bir iş istemez ki? Ya da patron ve ya lider olmak istemez ki? Ama bu isteklerimiz önümüze emek vermeden ve çalışmadan gelmiyor. Yüksek öğrenimimi 27 yaşında bitirdim ve iki üniversitenin İşletme Lisansı ve Psikoloji Yüksek Lisansı derecelerini aldım. Zengin bir ailenin şımarık çocuğu değilim, sadece işçi sınıfından bir ailenin çocuğuyum. Vurgulamak istediğim, modern gençlerin tembel, sorumsuz, çok kayıtsız ve sahtekâr oldukları ve bunun değişmesi gerektiğidir.

Neden Çok Düzeyli Pazarlama (MLM) Seçmelisiniz?

MLM işi diyeyim, herkes eleştiriyor ve bu işten kurtulmak istiyor. Sormak istiyorum? Bana göre MLM dünyanın 1 numaralı iş sektörüdür. Neden? Çünkü bu bir iletişim işi. İnsanlığın mucizesi akıldır. İnsanlar hayırseverlik, sıcak sözler isterler ve iletişim kurarak kendilerini anlayabilen bir varlık olan özgüven kazanırlar. Ancak hızlı teknolojik gelişmelerin bir sonucu olarak, yapay zeka ve robotlar, iletişimi azaltan ve sevgi, şevk, enerji, sağlık vb. işyeri dışında. Bu yüzden ilişkiyi gerektiren ve sadece Dünya'da kalan MLM işi bence. MLM işinde sağlığa, zamana ve finansal özgürlüğe ulaşabilir, iletişim becerilerini öğrenebilir, kişisel gelişiminizi gerçekleştirebilir, büyüyebilir ve dünyanın gelişimi ile birleşebilir ve hayatınızı değiştirebilirsiniz. MLM işinde 1999'dan beri annemden etkilendim, 2015'te bu iş sektörüne girdiğimde insanların beni anlamadığı çok zaman oldu. Ne düşündüm? Ne yapardım? Amacım nedir? Ama bu işten uzaklaşma sebebim bu değil. Çalışılacak çok şey var ve aynı zamanda çok ilginç bir iş. İnsanlara sağlığın önemini daha çok anlatmak, hayata güven vermek, hayatlarını değiştirebilecekleri fırsatlara sahip olduklarını anlamalarını sağlamak, insanların zihinlerini değiştirmek benim için her zaman değerli ve kıymetlidir. Bu işin en güzel yanı, hayattan ümidini kesip ümitle başka bir yerden inanç ve teşvik arayanları cesaretlendirerek gözlere ateş gelmesi ve mantıklı gelmesi. Yani MLM işi harika, tüm bu şeylerle birlikte hayallerim beni tüm bu başarılara götürdü. Çocukluğumdan beri büyük bir lider olmayı hayal ettim. Elbette, büyük bir lider değişikliği kendisi yapmalıdır. 13. yüzyılda ilk değişiklikleri yapan Moğol erkeğiydi ve MLM işinin itibarının Moğol erkeği tarafından da değiştirileceğine karar verdim. Kararım ve düşüncelerim başkaları için olduğu için, hayalimi gerçekleştirene kadar sürdürmeyi başardım.

2020 Yılı

Dünyanın en iyi ulusları, en iyi grupları ve ticari şirketleri 2020'ye büyük önem veriyor ve 2020'nin en önemli ve en iyi projelerini hayata geçirmeyi planlıyor. Bir örnek, M International projesinin kurulmakta olmasıdır. M International Company, dünyada 95 yıldır devam eden MLM işinde tamamen yeni bir yenilik patlamasıyla Moğolistan'a geliyor, özellikle bana tüm planlama ve geliştirmeyi yürütme fırsatı geldi.

Takım-M.international-Türkiye.jpg

Hedeflere odaklanın, engellere değil…

Bu fırsatın efendisi olmama rağmen hala basit, sıradan bir adamım... 

  • Bu bir değişiklik değil mi?

  • Tembellik yoksulluktur…

  • Daha çok çabalarsan ilerler.

Bana inanmayan, inancını yitiren, cesaretimi kaybedeceğimi düşünen, vazgeçip bu işi başaramayan insanlardan özür dilerim. Bahsedilen tüm olasılıkların nedeni, onlara liderlik edecek doğru kişiyi bulamamış olmalarıdır. Kendi Hayalim, Hedefim ve Becerim olduğu için hayali ve hedefi olmayan insanlarla kalmama gerek yok.

Ben her şeyi yapmaya hazır bir insanım ve en zor şeyleri en kolay hale getirene kadar çalışma yeteneğim var. Bugün düştüm ama yarın kalkabilirim, en büyük engel geldiğinde benden yeterince güç çıkıyor. Bunu asla unutma!!!
 

bottom of page